Doplnky pre Atari Falcon – reklama

V poslednej dobe som dosť veľa času strávil zháňaním modulu na rozšírenie ST-Ram na Falcone. Kadekto to má v ponuke ale nedodáva to . Pred mesiacom sme na atari klube došli k názoru že keď to nezoženieme tak si dáme niekde v číne vyrobiť stovku plošákov a budeme to mať pre naše účely. Nakoniec som našiel chalana z Nemecka ktorý ich má a to hneď vo viacerých variantách takže som si hneď objednal a po mne hneď ELKO .

http://atari.team-yankee.net/pages/atari-hardware-developments-by-black-cat-hardware.php

„Obchod“ Black-cat môžem silno odporúčať tovar prišiel rýchlo a bez komplikácií. Chalanisko ponúka dokonca aj riešenie pre rokmi „vybitý“ DALLAS čip, ktoré je podľa mňa oveľa efektívnejšie ako pílenie a vŕtanie do existujúceho čipu s neočakávaným výsledkom …

Prikladám aj zopár obrázkov zo zásielky ktorá mi prišla a dúfam, že to všetkým vám ktorý hľadáte riešenie ako využívať vaše ATARI čo najlepšie, pomôže skrátiť pátranie po upgradoch .

-EXPI-

 

 

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. elko píše:

  Pecka! No idem vyplatit aj ja…Na jeho fotkach to nevyzeralo az tak profi.Ale ako tak pozeram je to dost dobre urobene…

 2. mikro píše:

  Jj, ja tieto hracky mam od neho uz asi rok a pol, len zial na opacnej strane zemegule. 😉

  • mikro píše:

   Tak uz som na opacnej strane zemegule aj ja a mozem potvrdit, ze aj po roku lezania na stole vsetko funguje vyborne – mal som prakticky rovnaky obsah objednavky ako Expi (RTC modul, RAM karta, cartridge na diagnostiku).

 3. whiskey píše:

  tak som kupil tie budiky do falcona…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *